BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Taip nieko ir neįvyko

Pamenu, kai atsisėdau pirmą kartą prie pirmo blogo įrašo, dar viską typinau iš labai šaunaus kompo pavadinimu FUJITSU-SIEMENS. Kietas kompas buvo. Laikai irgi buvo kieti. Ne like’ai, o laikai. Viskas buvo kitaip. Nors, man labiausiai patinka kur dabar esu. Ką dabar darau. Ir su kuo dabar darau. Tas tai ypač.

Dar man patinka eiti pasivaikščiot. Daug muzono priskeli į telefoną ir eini į miestą. Prie nuotaikos pasileidi ką nors, pritaikai ir varai. Televizoriaus kai neturiu, tai video klipas vienas ilgas gaunasi. Kompensuoja. Senai jau aš pamilęs šitą žanrą. Eini ir filmuoji. Kai vaikštau tai kaip Amelija darau. Tipo, netyčia pasisuki, pyst tik boba iš ratų iškrenta, ar galvą pasuki senis su dvirka ant žmės babam… Oh shit. Nu ir pridirbau- galvoju.

Po to sau prižadu, kad jau kaip nuvarysiu į centrą tai jei ką pažįstamo sutiksiu kaip minimum 3 alaus pistelsim. Deja, šitas planas paprastai nenusiseka. Pažįstami ir draugai kažkur dingo.

Grįždamas dar kaimynų mašinas nufotkinu, kur ant žolės pastato. Muškit daužykit, bet nesuprantu kodėl jiems sunku už 50 metrų gatvėj vietos paieškot. Po to fotkes e-policija.lt sukeliu. Skaitau pilietiškai darau. Ar ožys aš? Stukačius?

Patiko (0)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą